Wykonawca elektryki

Generalny wykonawca

Projektant

Instalator

Działamy od roku


1982


Siedziba


Wierzejska 94 Piotrków Trybunalski woj. Łódzkie

Strona www
https://www.kenpol.pl/

Instalacje realizujemy od roku


2020Liczba instalacji


komercyjnych:

5


prywatnych:

10


Dodatkowo oferowane usługi


Montaż konstrukcji

Finansowanie

Projektowanie

Instalacje


Dlaczego warto pracować z nami


Z roku na rok nasza świadomość na temat ekologii i zainteresowanie odnawialnymi źródłami energii wzrasta. Zarówno wśród osób prywatnych, rolnictwa, jak i firm. Kluczowym elementem jest projektowanie instalacji fotowoltaicznych, które odznaczają się wykorzystaniem dobrej jakości sprzętu, co prowadzi do wysokiej efektywności i optymalizacji kosztów inwestycji do płynącego z niej zwrotu. W ramach naszej oferty proponujemy klientom zaawansowany, szczegółowy i spersonalizowany projekt instalacji fotowoltaicznej opracowywany na bazie naszego doświadczenia, rzetelnej wiedzy oraz najnowszych dostępnych na rynku rozwiązań.


Więcej o naszej Firmie


Kenpol to rodzinna firma działająca na rynku od 39 lat. Posiadamy wykwalifikowany i doświadczony zespół, który odpowie na wszystkie Twoje pytania. Za cel postawiliśmy sobie pomóc Ci oszczędzić energię, co znacząco zmniejszy Twoje koszta w perspektywie wieloletniej. Jest to tylko jeden z efektów korzystania z odnawialnych źródeł energii. Słońce - daje nam niezliczone możliwości rozwoju. Nowoczesne i innowacyjne rozwiązania pozwoliły nam na przetwarzanie energii słonecznej w prąd elektryczny. Fotowoltaika to nie tylko oszczędność, to również mądre zarządzanie zasobami naturalnymi. Wprowadź razem z nami słońce do swojego domu i produkuj tyle energii, ile potrzebujesz. Nasze doświadczenie i wiedza przekładają się na Twoje oszczędności, jakie możesz uzyskać dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej. Panele fotowoltaiczne i instalacje fotowoltaiczne dla gospodarstw domowych, rolnictwa czy firm to tylko część naszej oferty, możemy zaproponować Państwu również pompy ciepła i termomodernizację budynku. Pracujemy na jasnych i przejrzystych zasadach. Rozumiemy potrzeby naszych klientów i jesteśmy do Twojej dyspozycji. Oferujemy kompleksową opiekę na każdym etapie od projektu, poprzez montaż, jak również pomoc w wypełnieniu wniosku do programu dofinansowania „Mój prąd”, „Czyste powietrze” i załatwienie wszelkich formalności, abyś mógł się cieszyć swoją instalacją.


Oferowane technologie


Fotowoltaika

Gwarancja


Okres gwarancji w ujęciu rocznym:

5

Firma udziela 5 lat gwarancji na montaż instalacji fotowoltaicznej. Gwarancja modułów fotowoltaicznych jak i inwerterów zgodnie z ofertą producenta .


Współpracujemy z firmami


Instalatorzy

Foto- volt Łukasz Szymański

Producenci

Afore Polska - inwertery

Ulica Solar (certifkat Tier1) - panele fotowoltaiczne

Projektanci

Adan Szawłowski ( program PV*SOL)

Monterzy

Wykonawcy elektryki

Foto- volt Łukasz Szymański

Generalni wykonawcy

Kenpol Holding


Galeria


440
400
370m
355
Afore
Kenpol Holding - Fotowoltaika


Recenzje

Dodaj recenzję

Nie dodano jeszcze żadnej recenzji.

Czy to Twoja firma? Zgłoś ten profil

 


Nie możesz tu podawać danych osobowych zgodnie z polityką prywatności*

Dziękujemy za informację!

Komentarze lub sugestie? Przekaż nam tutaj.

Dziękujemy za Twoją opinię!