Działamy od roku


2013


Obszary działalności


  • Podkarpackie

  • Małopolskie

Siedziba


ROPICA POLSKA 157 Gorlice woj. Małopolskie

Strona www
solarsunvis@gmail.com

Instalacje realizujemy od roku


2017Liczba instalacji


komercyjnych:

311


prywatnych:

576


Dodatkowo oferowane usługi


Serwis i utrzymanie

Montaż konstrukcji

Usługi elektryczne

Generalne wykonawstwo

Projektowanie

Instalacje


Dlaczego warto pracować z nami


Jesteśmy zespołem z zamiłowania stawiającym na ekologię. Proponując Państwu instalacje fotowoltaiczne, wykonujemy nie tylko nasz zawód ale i swojego rodzaju misję – żeby świat w którym żyjemy był lepszy, czystszy, a zarazem nasi klienci mogli stać się niezależni energetycznie z jednoczesnym wprowadzeniem oszczędności do swojego gospodarstwa domowego lub firmy. Do wykonywanych przez nas instalacji podchodzimy kompleksowo. Począwszy od przeprowadzenia audytu, w którym określamy m. in. Profil zużycia energii, optymalne rozmieszczenie instalacji, biorąc pod uwagę kluczowe do tego celu parametry obiektu jak zacienienie, warunki temperaturowe w skali roku oraz możliwości pozyskania energii. statecznym etapem naszych działań jest zysk dla naszych klientów w postaci całkowicie darmowej oraz niewyczerpalnej energii słonecznej. Co więcej sprzęt na którym pracujemy daje Państwu gwarancje maksymalizacji pozyskiwanej energii ze względu na swoją najwyższą jakość. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – chcemy poznać Państwa potrzeby oraz oczekiwania, żeby sumiennie i bez przekłamań sporządzić dla Państwa ofertę. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem oraz wyspecjalizowaną kadrą doradczą, która z wielkim entuzjazmem wprowadzi Państwa w techniczne aspekty instalacji fotowoltaicznych oraz przeprowadzi lub nawet wyręczy, przez niezbędne formalności do nabycia własnej elektrowni słonecznej. Nasze doświadczone ekipy montażowe, błyskawicznie założą Państwu instalacje dając gwarancję jakości swojej pracy oraz rzetelności. Każdy z członków naszej ekipy posiada niezbędne uprawnienia oraz certyfikaty.


Więcej o naszej Firmie


U NAS MOŻNA NA RATY Nasza firma daje Państwu możliwość postawienia wytęsknionej instalacji przez system ratalny. Oferujemy Państwu raty 0,4% w skali miesiąca – co daje około 5% w skali roku. Na rynku pojawiają się oferty rat na 0 % ale w takim wypadku pokrywają Państwo ubezpieczenie rat, które wychodzi kosztowo drożej. DOFINANSOWANIE 5000ZŁ Z PROGRAMU „MÓJ PRĄD” JEŚLI: -założysz instalacje fotowoltaiczną – posiadasz opłaconą fakturę – posiadasz umowę z operatorem sieci i dystrybucji – produkujesz prąd na własne potrzeby ODLICZ DO 32% WYKORZYSTUJĄC ULGĘ TERMOMODERNIZACYJNĄ JEŚLI: – założysz instalację fotowoltaiczną, – jesteś właścicielem lub współwłaścicielem nieruchomości.


Oferowane technologie


Pompy ciepła

Fotowoltaika

Gwarancja


Okres gwarancji w ujęciu rocznym:

3

Falowniki -5/10/12 lat - możliwość rozszerzenia nawet do 25 lat Panele Fotowoltaiczne - 10/12/15/20 lat na wady ukryte, 25 lat na moc liniową panela Montaż - 3 lata


Certyfikaty


OZE E-1243-664-2020

Recenzje

Dodaj recenzję

Nie dodano jeszcze żadnej recenzji.

Czy to Twoja firma? Zgłoś ten profil

 


Nie możesz tu podawać danych osobowych zgodnie z polityką prywatności*

Dziękujemy za informację!

Komentarze lub sugestie? Przekaż nam tutaj.

Dziękujemy za Twoją opinię!