Działamy od roku


2019


Obszary działalności


  • Dolnośląskie

  • Wielkopolskie

  • Mazowieckie

  • Łódzkie

  • Lubuskie

  • Opolskie

Siedziba


Michała Płońskiego 13 Wrocław woj. Dolnośląskie

Strona www
www.solektro.pl

Instalacje realizujemy od roku


2010Liczba instalacji


komercyjnych:

200


prywatnych:

1000


Dodatkowo oferowane usługi


Finansowanie

Instalacje


Dlaczego warto pracować z nami


Firma Solektro stworzona została z pasji i chęci do kreowania i wdrażania świadomości ekologicznej. Naszym głównym celem jest popularyzowanie produktów bazujących na źródłach energii odnawialnej. Dostarczamy systemy wytwarzające energię cieplną i elektryczną, które funkcjonują w zgodzie z naturą, a to w obecnych czasach jest kwestia istotna i powinna być traktowana jako priorytetowa – zależy nam, żeby się do tego przyczynić. Drugim, nie mniej ważnym celem naszej firmy jest stworzenie i utrzymanie na rynku pozycji konkurencyjnego, rzetelnego i darzonego zaufaniem partnera biznesowego, który oferuje produkty, usługi i technologie z uwzględnieniem najwyższej jakości. Nasz zespół to bez zbytniego koloryzowania doświadczenie i wysokie kwalifikacje, jak również wieloletnia praktyka w usługach elektrycznych, IT oraz finansowych na terenie kraju i Unii Europejskiej. Zajmujemy się: – kompleksową realizacją wszystkich rodzajów instalacji fotowoltaicznych dla domu, gospodarstw rolnych oraz firm, – jesteśmy z klientem na każdym etapie: projekt, właściwy dobór mocy, realizacja (instalacja i dobór komponentów), pomoc w pozyskiwaniu dofinansowania w wybranej formie, montaż i szkolenie techniczne z obsługi instalacji, przygotowanie pełnej dokumentacji zgłoszeniowej i monitoring pracy instalacji po jej zamontowaniu.


Więcej o naszej Firmie


Nasza misja to: Połączenie fundamentalnych dla człowieka aspektów: uzasadnionych ekonomicznie wydatków, które mieszczą się w zaplanowanym budżecie i generują oszczędności z biegiem lat oraz życie w zgodzie z naturą poprzez zmniejszenie emisji szkodliwych gazów i substancji do atmosfery. Żyj w zgodzie z naturą. Oszczędzaj. My Ci to ułatwimy!


Oferowane technologie


Pompy ciepła

Fotowoltaika

Gwarancja


Okres gwarancji w ujęciu rocznym:

7

W cenie instalacji Klient ma 7 lat gwarancji instalatorskiej + gwarancje producentów sprzętu. Odpłatnie jest możliwość przedłużenia gwarancji instalatorskiej do 15 lat.


Certyfikaty


Posiadamy niezbędne uprawnienia i certyfikaty dot. montażu, podłączenia i zgłoszenia instalacji fotowoltaicznych. Możliwość ich przedłożenia na prośbę Klienta.


Licencje i dyplomy


Posiadamy niezbędne uprawnienia i certyfikaty dot. montażu, podłączenia i zgłoszenia instalacji fotowoltaicznych. Możliwość ich przedłożenia na prośbę Klienta.


Współpracujemy z firmami


Producenci

Growatt

Solar Edge

SMA

Huawei

Sofar Solar

Fronius

Sharp

Astronergy

LG

Longi

Bruk Bet

JA Solar

Kredytodawcy

Millennium Leasing

Credit Agricole

Santander

Alior Bank

PKO BP


Galeria


r
e
w
q
9
8
7
6
5
4
3
2
1
Wizytówka


Recenzje

Dodaj recenzję

Nie dodano jeszcze żadnej recenzji.

Czy to Twoja firma? Zgłoś ten profil

 


Nie możesz tu podawać danych osobowych zgodnie z polityką prywatności*

Dziękujemy za informację!

Komentarze lub sugestie? Przekaż nam tutaj.

Dziękujemy za Twoją opinię!