Działamy od roku


2019


Obszary działalności


  • Opolskie

  • Lubuskie

  • Łódzkie

  • Mazowieckie

  • Wielkopolskie

  • Dolnośląskie

Siedziba


Michała Płońskiego 13 Wrocław woj. Dolnośląskie

Strona www
www.solektro.pl

Instalacje realizujemy od roku


2010Liczba instalacji


komercyjnych:

200


prywatnych:

1000


Dodatkowo oferowane usługi


Instalacje

Finansowanie


Dlaczego warto pracować z nami


Firma Solektro stworzona została z pasji i chęci do kreowania i wdrażania świadomości ekologicznej. Naszym głównym celem jest popularyzowanie produktów bazujących na źródłach energii odnawialnej. Dostarczamy systemy wytwarzające energię cieplną i elektryczną, które funkcjonują w zgodzie z naturą, a to w obecnych czasach jest kwestia istotna i powinna być traktowana jako priorytetowa – zależy nam, żeby się do tego przyczynić. Drugim, nie mniej ważnym celem naszej firmy jest stworzenie i utrzymanie na rynku pozycji konkurencyjnego, rzetelnego i darzonego zaufaniem partnera biznesowego, który oferuje produkty, usługi i technologie z uwzględnieniem najwyższej jakości. Nasz zespół to bez zbytniego koloryzowania doświadczenie i wysokie kwalifikacje, jak również wieloletnia praktyka w usługach elektrycznych, IT oraz finansowych na terenie kraju i Unii Europejskiej. Zajmujemy się: – kompleksową realizacją wszystkich rodzajów instalacji fotowoltaicznych dla domu, gospodarstw rolnych oraz firm, – jesteśmy z klientem na każdym etapie: projekt, właściwy dobór mocy, realizacja (instalacja i dobór komponentów), pomoc w pozyskiwaniu dofinansowania w wybranej formie, montaż i szkolenie techniczne z obsługi instalacji, przygotowanie pełnej dokumentacji zgłoszeniowej i monitoring pracy instalacji po jej zamontowaniu.


Więcej o naszej Firmie


Nasza misja to: Połączenie fundamentalnych dla człowieka aspektów: uzasadnionych ekonomicznie wydatków, które mieszczą się w zaplanowanym budżecie i generują oszczędności z biegiem lat oraz życie w zgodzie z naturą poprzez zmniejszenie emisji szkodliwych gazów i substancji do atmosfery. Żyj w zgodzie z naturą. Oszczędzaj. My Ci to ułatwimy!


Oferowane technologie


Fotowoltaika

Pompy ciepła

Gwarancja


Okres gwarancji w ujęciu rocznym:

7

W cenie instalacji Klient ma 7 lat gwarancji instalatorskiej + gwarancje producentów sprzętu. Odpłatnie jest możliwość przedłużenia gwarancji instalatorskiej do 15 lat.


Certyfikaty


Posiadamy niezbędne uprawnienia i certyfikaty dot. montażu, podłączenia i zgłoszenia instalacji fotowoltaicznych. Możliwość ich przedłożenia na prośbę Klienta.


Licencje i dyplomy


Posiadamy niezbędne uprawnienia i certyfikaty dot. montażu, podłączenia i zgłoszenia instalacji fotowoltaicznych. Możliwość ich przedłożenia na prośbę Klienta.


Współpracujemy z firmami


Producenci

JA Solar

Bruk Bet

Longi

LG

Astronergy

Sharp

Fronius

Sofar Solar

Huawei

SMA

Solar Edge

Growatt

Kredytodawcy

PKO BP

Alior Bank

Santander

Credit Agricole

Millennium Leasing

GaleriaRecenzje


Nie dodano jeszcze żadnej recenzji.


Nie możesz tu podawać danych osobowych zgodnie z polityką prywatności*

Dziękujemy za informację!

Komentarze lub sugestie? Przekaż nam tutaj.

Dziękujemy za Twoją opinię!