Działamy od roku


2013


Obszary działalności


  • Dolnośląskie

  • Zachodniopomorskie

  • Świętokrzyskie

  • Śląskie

  • Łódzkie

  • Lubuskie

  • Opolskie

Siedziba


B.Chrobrego 5/5 Wróblowice woj. Dolnośląskie

Strona www
www.fotowoltaika-inko.pl

Instalacje realizujemy od roku


2014Liczba instalacji


komercyjnych:

5000


prywatnych:

20000


Dodatkowo oferowane usługi


Serwis i utrzymanie

Montaż konstrukcji

Finansowanie

Projektowanie


Dlaczego warto pracować z nami


Kompleksowość - Zapewniamy całościowe przygotowanie instalacji od projektu do przyłączenie do sieci. Wiedza i fachowość - Posiadamy zaplecze najlepszych specjalistów w branży OZE, zaplecze techniczne, oprogramowanie do projektowania i optymalizowania instalacji, własne ekipy montażowe, magazyny, itp. Najnowsza technologia - szeroki asortyment najwyższej jakości komponentów, będziesz cieszyć się zyskiem ze swojej instalacji przez min. 25-35 lat. Certyfikaty - Liczne certyfikaty wiodących ośrodków szkoleniowych i partnerów handlowych. Opinie naszych klientów - sprawdź nas w internecie i przekonaj się ilu mamy zadowolonych klientów, którzy napisali o nas pozytywne opinie Jakość - codziennie pracujemy nad tym, aby Klienci mieli dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań. Najwyższe gwarancje na rynku - 25 lat gwarancji na wydajność paneli i nawet do 20 lat gwarancji produktowej.


Więcej o naszej Firmie


PV Instalator POLSKA to jeden z liderów branży fotowoltaicznej w Polsce. Swoim klientom oferuje kompleksowe rozwiązania w dziedzinie OZE (ze szczególnym uwzględnieniem fotowoltaiki). Jest również generalnym wykonawcą elektrowni i farm fowoltaicznych w kraju i w Europie. Po udanym wejściu na polski rynek w 2014 roku firma PV Instalator Polska rozszerza swoją działalność również o rynki europejskie. Obecnie firma oferuje swoje produkty i usługi klientom m.in. z Polski (poprzez sieć oddziałów zlokalizowanych w różnych województwach), Norwegii oraz krajów Europy Zachodniej. Od początku swojej działalności jednym z najważniejszych standardów i „motorów napędowych” firmy jest zadowolenie klienta, zarówno na etapie wyboru rodzaju mikroelektrowni, dostawy produktów jak i kompleksowej obsługi posprzedażowej.


Oferowane technologie


Fotowoltaika

Gwarancja


Okres gwarancji w ujęciu rocznym:

25

Panele: - gwarancja produktowa w zależności od modelu od 10 do 25 lat - gwarancja wydajności paneli - 25 lat (80%) Falowniki: - w zależności od modelu od 5 do 12 lat z możliwością płatnego przedłużenia gwarancji do 20 lat Konstrukcja: - 10 lat Montaż i podłączenie: - 5 lat gwarancji instalatorskiej


Certyfikaty


Do zapoznania pod adresem: https://pvge.pl/o-nas/referencje-i-certyfikaty


Licencje i dyplomy


Do zapoznania pod adresem: https://pvge.pl/o-nas/referencje-i-certyfikaty

Recenzje

Dodaj recenzję

Nie dodano jeszcze żadnej recenzji.

Czy to Twoja firma? Zgłoś ten profil

 


Nie możesz tu podawać danych osobowych zgodnie z polityką prywatności*

Dziękujemy za informację!

Komentarze lub sugestie? Przekaż nam tutaj.

Dziękujemy za Twoją opinię!