Generalny wykonawca

Serwisant

Monter

Projektant

Instalator

Działamy od rokuObszary działalności


  • Podlaskie

  • Kujawsko-pomorskie

  • Warmińsko-mazurskie

  • Mazowieckie

  • Łódzkie

Siedziba


Konstancińska, 11 Warszawa woj.

Strona www
http://voolt.pl

Instalacje realizujemy od roku


2014Dodatkowo oferowane usługi


Serwis i utrzymanie

Montaż konstrukcji

Finansowanie

Projektowanie

Instalacje


Dlaczego warto pracować z nami


Voolt zajmuje się projektowaniem, budową oraz serwisem posprzedażowym instalacji fotowoltaicznych. Specjalizuje się w projektach skierowanych nie tylko do pojedynczego konsumenta („prosumenta”), ale także w realizacji większych projektów dla sektora komercyjnego opartych przede wszystkim o ogniwa fotowoltaiczne.


Więcej o naszej Firmie


Firma Voolt Sp z.o.o. jest częścią grupy Novavis S.A notowanej na giełdzie od 2012 roku, kapitał zakładowy to 805 000,00 zł. Nasza działalność rozpoczęła się w 2010 roku. Nasza specjalność to rynek Energii, na terenie Polska. Posiadamy stały zespół zaufanych monterów i elektryków, wszyscy rekomendowani przez nas instalatorzy przeszli przez skomplikowany proces rekrutacyjny. Wyniki przykładowych prac montażowych można zobaczyć na naszej stronie w zakładce „galeria” zachęcamy również do zapoznania się z referencjami. Na bazie wspólnych ustaleń przygotowujemy najkorzystniejsze możliwości proponowanego przez nas rozwiązania. Usługi firmy obejmują: przygotowanie projektu inwestycyjnego, sporządzenie dokumentacji budowlanej kompleksową realizację inwestycji audyty energetyczne optymalizację zarządzania energią w firmie consulting techniczny


Oferowane technologie


Pompy ciepła

Magazynowanie energii

Fotowoltaika

Gwarancja


Okres gwarancji w ujęciu rocznym:

5

Gwarancja może nie zostać uznana w poniższych przypadkach: A. instalacja obsługiwana niezgodnie z jej przeznaczeniem, lub niezgodnie z instrukcjami obsługi urządzeń producentów elementów instalacji. B. wprowadzanie jakichkolwiek zmian ustawień konfiguracji, lub przeróbek konstrukcyjnych dotyczących instalacji, lub urządzeń niezgodnie z instrukcją obsługi instalacji i bez ustaleń ze Zleceniobiorcą. C. naprawy, modyfikacje, wymiany instalacji lub urządzeń bez uzgodnienia ze Zleceniobiorcą. D. Mechaniczne uszkodzenia instalacji lub urządzeń spowodowane przez działania osób trzecich, a także gryzoni i ptaków oraz uszkodzeń powstałych na skutek zdarzeń Siły Wyższej. E. brak przeprowadzonych przeglądów instalacji F. nie zgłoszone przez zleceniodawcę wady nieprawidłowego działania instalacji niezwłocznie po ich powstaniu.

Recenzje

Dodaj recenzję

Nie dodano jeszcze żadnej recenzji.

Czy to Twoja firma? Zgłoś ten profil

 


Nie możesz tu podawać danych osobowych zgodnie z polityką prywatności*

Dziękujemy za informację!

Komentarze lub sugestie? Przekaż nam tutaj.

Dziękujemy za Twoją opinię!