Działamy od roku


2013


Obszary działalności


  • Opolskie

  • Lubuskie

  • Łódzkie

  • Mazowieckie

  • Śląskie

  • Wielkopolskie

  • Dolnośląskie

Siedziba


Michała Płońskiego 13 Wrocław woj. Dolnośląskie

Strona www
www.pvge.pl

Instalacje realizujemy od roku


2014Liczba instalacji


komercyjnych:

3000


prywatnych:

10000


Dodatkowo oferowane usługi


Projektowanie

Finansowanie

Montaż konstrukcji

Serwis i utrzymanie


Dlaczego warto pracować z nami


Kompleksowość - Zapewniamy całościowe przygotowanie instalacji od projektu do przyłączenie do sieci. Wiedza i fachowość - Posiadamy zaplecze najlepszych specjalistów w branży OZE, zaplecze techniczne, oprogramowanie do projektowania i optymalizowania instalacji, własne ekipy montażowe, magazyny, itp. Najnowsza technologia - szeroki asortyment najwyższej jakości komponentów, będziesz cieszyć się zyskiem ze swojej instalacji przez min. 25-35 lat. Certyfikaty - Liczne certyfikaty wiodących ośrodków szkoleniowych i partnerów handlowych. Opinie naszych klientów - sprawdź nas w internecie i przekonaj się ilu mamy zadowolonych klientów, którzy napisali o nas pozytywne opinie Jakość - codziennie pracujemy nad tym, aby Klienci mieli dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań. Najwyższe gwarancje na rynku - 25 lat gwarancji na wydajność paneli i nawet do 20 lat gwarancji produktowej.


Więcej o naszej Firmie


PV Instalator POLSKA to jeden z liderów branży fotowoltaicznej w Polsce. Swoim klientom oferuje kompleksowe rozwiązania w dziedzinie OZE (ze szczególnym uwzględnieniem fotowoltaiki). Jest również generalnym wykonawcą elektrowni i farm fowoltaicznych w kraju i w Europie. Po udanym wejściu na polski rynek w 2014 roku firma PV Instalator Polska rozszerza swoją działalność również o rynki europejskie. Obecnie firma oferuje swoje produkty i usługi klientom m.in. z Polski (poprzez sieć oddziałów zlokalizowanych w różnych województwach), Norwegii oraz krajów Europy Zachodniej. Od początku swojej działalności jednym z najważniejszych standardów i „motorów napędowych” firmy jest zadowolenie klienta, zarówno na etapie wyboru rodzaju mikroelektrowni, dostawy produktów jak i kompleksowej obsługi posprzedażowej.


Oferowane technologie


Fotowoltaika

Pompy ciepła

Gwarancja


Okres gwarancji w ujęciu rocznym:

25

Panele: - gwarancja produktowa w zależności od modelu od 10 do 25 lat - gwarancja wydajności paneli - 25 lat (80%) Falowniki: - w zależności od modelu od 5 do 12 lat z możliwością płatnego przedłużenia gwarancji do 20 lat Konstrukcja: - 10 lat Montaż i podłączenie: - 3 lata gwarancji instalatorskiej


Certyfikaty


Do zapoznania pod adresem: https://pvge.pl/o-nas/referencje-i-certyfikaty


Licencje i dyplomy


Do zapoznania pod adresem: https://pvge.pl/o-nas/referencje-i-certyfikaty


Współpracujemy z firmami


Producenci

Sharp

LG

Exe Solar

Longi Solar

Fronius

Solar Edge

SMA

Goodwe

Zeversolar

Sofar Solar

Corab

Keno

Kredytodawcy

Santander Consumer Bank

BGŻ

Alior Bank

Credit Agricole


Recenzje


Nie dodano jeszcze żadnej recenzji.


Nie możesz tu podawać danych osobowych zgodnie z polityką prywatności*

Dziękujemy za informację!

Komentarze lub sugestie? Przekaż nam tutaj.

Dziękujemy za Twoją opinię!